O nás

V současnosti jsme schopni realizovat jakoukoliv ocelovou popř. zámečnickou konstrukci dle přání zákazníků.

Představení společnosti

Založení firmy se datuje k 3. 12. 1992 zápisem do živnostenského rejstříku u okresního Živnostenského úřadu Zlín jako fyzická osoba: Ing. Alois Kolář – Kovovýroba. Založení firmy se datuje k 3. 12. 1992 zápisem do živnostenského rejstříku u okresního Živnostenského úřadu Zlín jako fyzická osoba: Ing. Alois Kolář – Kovovýroba. Předmětem podnikání byla především drobná zámečnická výroba a výroba transportních, manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel, výrobce plastových, hliníkových a dřevěných euro oken nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí (především Rakousko, Německo, Slovensko).
Zámečnická výroba se postupem času začala rozvíjet. Kromě výroby drobných zámečnických výrobků, transportních a manipulačních prostředků pro výrobce izolačních dvojskel a oken, firma začala vyrábět komplexnější celky a ocelové konstrukce nejen pro stavební a technologickou výrobu, ale i komplexní halové objekty.

Od roku 1994 působí firma ve vlastních výrobních prostorách v průmyslovém areálu v Otrokovicích. V roce 2003 byla založena firma FEROZA, s. r. o., která převzala od firmy Ing. Alois Kolář – Kovovýroba veškeré pohledávky a závazky včetně stávajících zaměstnanců a strojního vybavení pro zámečnickou výrobu. V současnosti jsme schopni realizovat jakoukoliv ocelovou popř. zámečnickou konstrukci dle přání zákazníků.Firma je certifikována pro výrobu o montáže ocelových konstrukcí.

Kontakt

Feroza, s.r.o.

Průmyslový areál
tř. T Bati 1708
765 02 Otrokovice

+420 577 663 505
+420 604 989 417

ferozasro@centrum.cz

Kontaktujte nás